Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borowski i Kolarska-Bobińska kandydują w Lublinie

Utworzony przez POpieprzony, 26 marca 2009 r. o 16:23 Powrót do artykułu
a ja głosuję na tego z lewej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda byle nie Strojnowska co nic nie robiła i nie potrafi. wiecie że na rejestracji swego samochodu napisała "first" czyli pierwszy. i to jest jej jedyna znajomość języka angielskiego. coś sie Januszku z tobą nie liczą w Warszawie jak ci UTRĄCILI twoją kandydatkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujmy na SPADOCHRONIARZY przyożonych w teczkach!!!!!NIe potrzeba nam odpadow z innych regionalnychlist wyborczych.A jeśli już na spadochroniarzy,to głosujmy na ludzi wskazywanych przez ojca Rydzyka,dajmy poparcie Krzaklewskiemu,Millerowi.A najlepiej zagłosujmy na Kononowicza,który po porażce w wyborach prezydenckich ubiega się o mandat parlamentarzysty w UE. Jednak partie i ugrupowania,którzy biorą kandyadatów z innych ugrupowań i umieszczają w dodatku na pierwszym miejscu,to już szambo.WIelkie szambo. A więc głosujmy na wszelkie odpady i śmieci z innych regionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po - spadochron, nie centrolewica- spadochron, nie sld - cienias, nie psl - lebellak, ok pis - lubellak, ok z całej bandy kandydatów zostaje psl i pis na chłopków nie głosujewięc zbulem sercapozostaje pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lewicowcem. Głosowałem do tej pory na SLD. Ale wole w europarlamencie Borowskiego niż Czerniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...